Hizmetlerimiz

TOPLANTI & İŞ YEMEKLERİ

Ciddiyetin son derece önemli olduğu iş yemeği organizasyonlarınızda deneyimli ekibimizle birlikte kaliteli yemekler eşliğinde yapacağınız yeni iş anlaşmaları veya başarılı geçen bir anlaşmayı kutlamak amacıyla sizleri mekanımızda ağırlamaktan gurur duyarız.

ÖZEL KUTLAMALAR

Sizin için yılın en özel gününde birlikte geçirilmiş her anın tadını çıkararak lezzetli bir akşam yemeği ve güzel bir manzara eşliğinde unutulmaz bir organizasyonun parçası olmak isteriz.

GALA YEMEKLER

Kutlanması gereken önemli bir başarının en keyifli anını paylaşırsınız Gala Yemeklerinde. Profesyonel bir sunum gerekir bu etkinlikte. Özenle hazırlanmış güne özel tatlar, tüm misafirlere ayrıcalıklı ve güler yüzlü hizmet, özel hissetmelidir her bir kimse bu tarz organizasyonlarda kendini. Biz bu alanda Antalya'nın en farklı ve eşsiz lezzetleri eşliğinde misafirlerinizi ve sizi ağırlamaktan gurur duyarız.

YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI

Eşsiz tatlar ve keyifli ambiyansıyla lezzet tutkunlarının vazgeçilmez mekanlarından biri olmayı hedefleyen SHIP INN Restaurant, menüsünde ete dair her şeyi bulunduruyor. Kendine has tarifleriyle hazırladığı yemek çeşitleri ile adeta lezzet şöleni sunan SHIP INN, hareketli bir sezona imza atmaya hazırlanıyor.

iNTERNET HİZMETİ

Restaurantımızda ücretsiz WIRELESS yayını yapılmaktadır.

QR TARAYICI İLE MENÜLER

Cep Telefonunuzdan QR Kod tarayıcınızı kullanarak Yemek ve içecek menümüze hızlı ulaşabilirsiniz.

ÇOCUK PARKI

Siz Yemek ve Manzaranın tadını çıkarırken, çocuklarınızın hoşça zaman geçirebileceği oyun parkımız.

Ücretli Otopark Hizmeti