HAKKIMIZDA

Ship Inn Gemi Han'ı anlamına gelen ismi ile 1992 yılında Antalya Setur Marina içinde Koç Holding tarafından kuruldu. İlk başta sadece Marina teknecilerine hizmet vermek için düşünülen restoran zaman geçtikçe gelen taleplerden dolayı dışarıdan misafir kabul etmeye başladı. Restoran Antalya'nın seçkin A la Carte restoranlarından biri haline geldi.1993 senesinde komi olarak işe başlayan Mustafa Demirok kısa bir süre sonra garson ve ardından şef yardımcısı olarak işine devam etti.1998 yılına kadar Setur Marinanın işlettiği restoran yine kendi grubu olan koç holdingin bünyesinde bulunan divan Talya Otelinin işletmeciliğine geçti Demirok ,otel ve restoranda değişimli olarak görevine devam etti.2002 yılının ekim ayında Divan Talya Marinadaki işletmeciliğine son verince ,kafasında hep bir restoran açma hayali olan Demirok, çok sevdiği yer için girişimlerine başlayıp Setur Marina dan kiralama yapmak için teklif verdi ve öncesinde çalışkanlığı başarılarının yönetim tarafından bilinmesi Demirok'un teklifinin kabul görmesini kolaylaştırdı. Böylece şirketini kurarak işletmeciliğine başladı. Koc Holding'in kaliteli hizmet anlayışına kendine has tarzı ile harmanlayıp 2008 yılına kadar başarılı bir şekilde işletti. 2008'de Marinanın liman ile olan sözleşmesinin sona ermesi ile Setur Marinandan ayrıldı. Bir Holding Marinayı alarak işletmeye başladı. Demirok'un restoran işletmeciliğinin ruhunu ve yönetimini tahmin edemedi, bu yüzden yollarını ayırdılar. Demirok, ruhunu ve yönetimini başka bir yere götürdü daha önce Melissa's secret garden olan restorana ortak olarak Ship Inn by Melissa's adı altında sekiz yıla aşkın işletmeciliğini devam ettirdi. Marina'nın tekrar Setur Marina işletmeciliğine geçmesinin ardından restoranı işlet teklifi gelince büyük bir heyecanla tekrardan sevdiği restoranı işletme kararı verdi. Demirok, aynı zamanda müşterisi olan en iyi arkadaşlarından Ural Öcal ile birlikte 2017 yılında Ship Inn Marina Restoran'ı birlikte işletmeye karar verdiler.

Yazlık bölüm denize sıfır, kışlık bölüm gemi antikaları ile dekore edilip ve tekne manzaralı ,romantik, tarifsiz rahatlık ile misafirlerimize özel bir bölgede olduklarını hissetmelerini sağlayacak ve şehrin sessizliğini hissedeceklerdir. Misafirlerimize geri döndüğümüzü anlamalarını sağlamak için, markamıza Marina eklemeye karar verdik.

Lezzeti ve mükemmelliği birleştiren, zengin yemek çeşitliliği ve güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Gemi antikası iç dizaynı ile yemek zevkinin yanında lezzetinde keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve dostlarınızla yemek yerken mükemmel vakit geçirebilirsiniz. Menümüzde başlangıçlar, çorbalar, ana yemek, salata çeşitleri, mezeler ve tatlı yerlerini almıştır. Bu kadar geniş seçeneklerin olduğu mutfakta işinde uzman olan aşçı kadromuzun özenerek hazırladığı lezzeti sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Seçenekler bu kadar fazla olunca da birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menümüzden bir seçim yapmakta zorlanacaksınız ve hepsinin tadına bakmak isteyeceksiniz. Sizlerin lezzet kadar sunuma, temizliğe ve mekanın ferahlığına ve dekoruna da verdiğiniz önemi bilmekteyiz. Sağlıklı ürün kullanımı ve hijyenimiz hakkında en ufak bir taviz vermediğimizi restoranımıza geldiğiniz zaman anlayacaksınız. Tüm bunların bilincindeyiz ve her geçen gün size daha iyi hizmet verebilmek için büyük çaba sarf etmekteyiz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HERGÜN 11:00 - 24:00